Скидка от -5% до -10% при регистрации. Подробнее >>>
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Избранное
Добавьте товары в избранное
Интернет-магазин зоотоваров
График работы:

Пн-Пт:10:00–18:00
Сб-Вс:выходной

0
Мой заказ

Bayer ADVOCATE - комплексное средство от паразитов для кошек до 4 кг и хорьков - 1 пипетка %

В наличии
Артикул: 17084
258.00 грн
302.00 грн
В избранное
Авторизоваться, чтобы
добавить товар в избранное
Количество в упаковке
Характеристики
Тип товара Комплексные препараты
Форма выпуска Капли на холку
Возраст животного от 9 недель
 • Самовывоз из нашего магазина — бесплатно. После согласования наличия товаров с менеджером
 • Новой Почтой, JustIn, Мист Экспресс по Украине 
  — минимальная сумма заказа 200 грн.
  — при сумме заказа свыше 1000 грн. – бесплатно (кроме крупногабаритных товаров)
  — при сумме заказа до 1000 грн. – согласно тарифу перевозчика
 • Курьером к двери по Киеву
  — при сумме заказа от 700 грн. – бесплатно
  — при сумме заказа до 700 грн. – 70 грн.
  — при сумме заказа до 200 грн. – 100 грн.
 • Курьером к двери пригород Киева
  — при сумме заказа от 3000 грн. – бесплатно
  — при сумме заказа от 1000 грн. – 150 грн.
  — при сумме заказа от 700 грн. – 200 грн.
 • Новой Почтой, JustIn, Мист Экспресс Киев и пригород 
  — минимальная сумма заказа 200 грн.
  — при сумме заказа свыше 700 грн. – бесплатно (кроме крупногабаритных товаров)
  — при сумме заказа до 700 грн. – согласно тарифу перевозчика

Подробнее о доставке

 • Наличными курьеру при доставке
 • Онлайн-оплата через систему WayForPay (карты Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay)
 • На карту ПриватБанка (для владельцев карт ПриватБанка)
 • Безналичный расчет на реквизиты IBAN (оплата через любую платежную систему)
 • Оплата частями
 • Наложенный платеж (сумма предоплаты от 200 грн.)

Внимание! Не оплачивайте заказ пока с Вами не свяжется менеджер для уточнения наличия заказанного товара. Заказ будет отправлен в течение 1-3 рабочих дней после поступления оплаты.

Bayer ADVOCATE (Адвокат) - комплексное средство от паразитов для кошек до 4 кг и хорьков

Опис: Прозорий розчин.

Склад: Діючі речовини: 10% імідаклоприду та 1,0% моксідектину.

Застосування:
Для лікування та попередження зараження блохами (Ctenocephalidesfelis), лікування алергічного блошиного дерматиту, лікування отодектозу (спричиненого Otodectescynotis), профілактика дирофіляріозу (знищує мікрофілярії L3 та L4 Dirofilariaimmitis), лікування гастроінтестинальних нематодозів (личинки L4, незрілі та імаго Toxocaracati, Ancylostomatubaeforme).

Дозування:
Мінімальна терапевтична доза 10 мг/кг живої ваги імідаклоприду та 1,0 мг/кг ваги моксідектину, що еквівалентно 0,1 мл/кг ваги препарату Адвокат® для котів.

Вага кота, кг

Розмір піпетки

Об’єм, (мл)

Імідаклоприд (мг/кг ваги)

Моксідектин
(мг/кг ваги)

< 4 кг

Адвокат® для маленьких котів

0,4

Мінімум 10

Мінімум 1

> 4-8 кг

Адвокат® для великих котів

0,8

10-20

1-2

> 8 кг

Використовувати відповідну комбінацію піпеток

Лікування та попередження зараження блохами. Однократна обробка препаратом знищує та попереджає зараження блохами протягом 4-6 тижнів. Доцільно поєднати обробку тварини препаратом Адвокат® з обробкою оточуючого середовища (наприклад аерозолем Больфо®). При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат застосовувати щомісяця.

Лікування отодектозу.Рекомендована однократна обробка. Бажано проконсультуватись у ветеринара через 30 днів після лікування, оскільки деякі тварини потребують повторної обробки. Не наносити у вушний канал.

Попередження дирофіляріозу.Препарат потрібно застосовувати, починаючи за 1 місяць до періоду активності кровосисних комах (квітень) та закінчуючи через 1-2 місяці після завершення періоду їх активності (жовтень). Інтервал між обробками – 30 днів. Рекомендовано перед профілактичною обробкою провести діагностику дирофіляріозу у котів старше 6 місяців. Якщо у тварини підтвердили наявність зрілих форм дирофілярій, то лікування повинно проводитись у відповідності із сучасними методиками.

Нематодози. Щомісячна обробка Адвокатом® знижує можливість реінвазії нематодами. Адвокат® можна застосовувати як сезонну обробку проти нематодозів.

Метод застосування:
Для зовнішнього застосування. Видаліть піпетку з упаковки, зніміть ковпачок, проколіть захисну фольгу. Розділіть шерсть в області шиї біля основи черепа тварини так, щоб видно було шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру, стисніть піпетку, щоб препарат розмістити безпосередньо на шкіру. Нанесення біля основи черепа дозволяє уникнути можливості злизування препарату твариною. Наносити препарат на непошкоджену шкіру.

Протипоказання:
Не використовувати котенятам віком менше 9 тижнів. Хворим, ослабленим, а також котам вагою менше, ніж 1 кг,  препарат застосовувати на розсуд та під наглядом ветеринарного лікаря. Впродовж лікування не можна застосовувати інші макроциклічні лактони.

Несприятливі ефекти:
В дуже рідких випадках може виникати короткочасний зуд, забруднення шерсті, еритема на шкірі, блювота. Всі ці ознаки зникають без лікування. Препарат гіркий, тому, якщо тварина злиже місце аплікації після обробки, в рідких випадках можлива слинотеча, що не є ознакою інтоксикації і проходить за кілька хвилин, іноді при злизуванні можливий прояв нервових явищ, які швидко минають. Правильне нанесення препарату мінімізує можливість злизування аплікації твариною.

Застереження:
Вміст піпетки не повинен потрапити до очей або до рота тварини. Короткочасний контакт тварини з водою в 1-2 випадках не знижує ефективність препарату. Часте купання тварини з шампунем або іншими імерсійними сумішами може знизити ефективність Адвокату®.

Застереження:
Уникати контакту препарату з очима, ротом та шкірою. Не їсти, не пити, не палити під час проведення обробки. Вимити руки після обробки. У випадку потрапляння препарату на шкіру або в очі потрібно змити препарат водою з милом, очі - промити водою. Якщо симптоми не зникають, або препарат був заковтнутий, зверніться до лікаря та покажіть листівку вкладку або упаковку препарату.

Не грумінгувати, не гладити тварину, поки місце нанесення не висохне.  Розчинник, що входить до препарату, може залишати плями на певних матеріалах (шкіра, тканина, пластик, тощо), тому, перш ніж тварина торкатиметься цих матеріалів, дозвольте препарату висохнути.

Форма випуску:
Піпетки по 0,4 мл та 0,8 мл, запаковані в блістери по 3 штуки.

Зберігання: 
У закритій упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей  та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 0° до 30°  С.

Термін придатності: 3 роки.

 Bayer, Німеччина

Войти с помощью
Оцените товар:
Отправить
Наверх