Відповідно до ст. 9 п.1 Закону України "Про захист прав споживачів" покупець має право протягом 14 днів з дня купівлі обміняти товар належної якості на аналогічний товар, якщо товар не задовольняє покупця за формою, габаритами, кольором, розмірами або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням.

Обмін і повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, ярлики, упаковка.

Згідно з постановою Кабміну України від 19 березня 1994 року №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» поверненню та обміну не підлягають товари належної якості:

  • парфюмерно-косметичні товари і товари в аерозольній упаковці
  • предмети особистої гігієни: зубні щітки, гребінці, масажні щітки
  • трикотажні вироби
  • продовольчі товари
  • лікарські засоби

Обмін і повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині, здійснюється за адресою Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна,2 в робочі дні Пн-Пт з 10:00 до 18:00. Пересилання товарів для обміну та повернення з інших міст України проводиться за рахунок покупця.

У разі повернення товару гроші повертаються в тій формі, в якій було здійснено оплату замовлення: готівковий або безготівковий розрахунок.

Важливо!

У разі відмови Покупця від приймання замовлення з причин, які не пов'язані з неналежною якістю товару, покупець зобов'язаний оплатити послуги доставки.