Порівняння
Додайте товари для порівняння
Обране
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин зоотоварів
Графік роботи:

Пн-Пт з 09:00 до 20:00
Сб-Нд з 10:00 до 18:00

Обробка замовлень:

Пн-Пт з 09:00 до 18:00

0
Моє замовлення

Таблетки, краплі, нашийники від бліх та кліщів для собак

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Засоби від бліх і кліщів для собак

Блохи й кліщі представляють величезну загрозу для здоров'я і життя собак. Захворювання, що переносяться кліщами, можуть бути смертельні, а ускладнення після зараження блохами дуже обтяжливі для організму тварини. Їх лікування тривале і складне. Тому, щоб уникнути цих неприємних наслідків, слід регулярно проводити профілактичні заходи, які убезпечать домашнього вихованця.

Як захистити собаку від бліх і кліщів?

Краплі від бліх і кліщів

Краплі для нанесення на холку є одним з найпоширеніших засобів профілактики і боротьби з блохами та кліщами. Механізм дії крапель полягає в тому, що при нанесенні препарату на шкіру тварини діюча речовина поширюється по всьому тілу, накопичується в епідермісі, волосяних цибулинах і сальних залозах, звідки вона постійно виділяється на шкіру і шерсть, забезпечуючи тривалий ефект.

Як застосовувати краплі від бліх і кліщів. Як правило, краплі наносяться в одному місці, в області лопаток, де собака не зможе злизати препарат. Необхідно максимально розвести шерсть і видавити вміст піпетки безпосередньо на шкіру тварини. Обробка краплями проводиться кожні 3-4 тижні.

Нашийники проти бліх та кліщів

Протиблошині нашийники - ще одні з популярних продуктів, які використовуються для захисту домашніх вихованців. Продукти цього типу мають дуже різну тривалість дії - від декількох тижнів до 8 місяців. Серед них є нашийники з інтенсивним запахом, який відштовхує летючих комах, таких як мухи та комарі, а також без запаху, які не викликають дратівної дії у членів сім'ї. Через локальне розташування на собаці більшість антиблошиних нашийників рекомендується застосовувати в тандемі з краплями як додатковий захист. Такі нашийники як Скалібор (захист до 6 міс.) і Форесто (захист до 8 міс.) можуть застосовуватися самостійно. Надітий нашийник повинен щільно прилягати до шкіри, але при цьому не повинен здавлювати шию собаки.

Спреї як захист від блохи кліщів

Спреї застосовуються при зараженні блохами й кліщами і надають репелентну дію. Засоби наносяться проти зростання шерсті, зволожуючи шкіру і шерсть тварини. Також спреї можна використовувати для знищення бліх і їх личинок в місцях проживання тварин: ними можна обробляти лежанки, килими, будки, будиночки та ін. Залежно від діючої речовини ефективність такої обробки зберігається від 1 до 4 тижнів.

Таблетки від бліх і кліщів

Відносно новий вид препаратів для боротьби з блохами та кліщами, але вже досить популярний серед власників собак. Діюча речовина через шлунок потрапляє в кровотік собаки і вбиває бліх і їх личинки протягом 8 годин, а кліщів протягом 12 годин після укусу, що запобігає зараженню тварин такими небезпечними захворюваннями, як хвороба Лайма, піроплазмоз (бабезіоз) та ін. Ефективність таблеток залежно від діючої речовини становить від 4 до 12 тижнів.

Користь і шкода таблеток від бліх і кліщів є предметом дискусій. Така форма захисту має як противників, так і прихильників. Жувальні таблетки, як і будь-які інсектицидні препарати, мають ряд протипоказань, на які слід звернути увагу, якщо ваш собака має певні хронічні захворювання. Власники здорових тварин, які застосовують жувальні таблетки протягом декількох років, залишають тільки позитивні відгуки про ефективність даних препаратів. Ветеринарні лікарі також у своїй більшості рекомендують таблетки як надійний та ефективний захист від ектопаразитів.

Вгору