Порівняння
Додайте товари для порівняння
Обране
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин зоотоварів
Графік роботи:

Пн-Пт з 09:00 до 20:00
Сб-Нд з 10:00 до 18:00

Обробка замовлень:

Пн-Пт з 09:00 до 18:00

0
Моє замовлення

Лінійка кормів для собак Nutra-Nuggets містить всі поживні речовини, необхідні для здоров'я вашої собаки. Кожна формула містить ретельно підібрані, багаті поживними речовинами білки й точний рівень вітамінів і мінералів для правильного харчування на всіх етапах життя.

Корм Nutra-Nuggets виробляється у США на сучасних підприємствах виробника. Прагнучи до безпеки і якості продукції, Nutra Nuggets дотримується суворих і науково просунутих протоколів безпеки харчових продуктів. Сировина, виробничі процеси й готова продукція постійно контролюються і тестуються.

Переваги корму для собак Nutra Nuggets

  • М'ясо для кормів закуповується у сертифікованих постачальників і не містить гормонів та антибіотиків.
  • Як консерванти, що зберігають курячий жир, використовуються виключно натуральні: суміш токоферолів (вітамін E) і вітамін C.
  • Мінімальна кількість солі. Собаки потребують сіль у своєму раціоні. Натрій і хлорид - важливі мінерали для домашніх тварин, особливо для цуценят. Харчовий натрій необхідний в процесі росту і для здорової репродуктивної системи.
  • Пробіотики або корисні бактерії допомагають підтримувати здоровий баланс, пригнічуючи шкідливі бактерії в кишківнику. Здорова травна система розщеплює їжу, більш ефективно розподіляє поживні речовини і є важливою частиною здорової імунної системи. Формули Nutra-Nuggets включають пробіотики K9 Strain. Ці пробіотики отримують з бактерій, які виявляються в шлунково-кишковому тракті собак, а потім обробляються відповідно до строгих стандартів якості та безпеки для забезпечення гарантованої чистоти і життєздатності.
  • Всі формули корму Nutra Nuggets містять омега-3 жирні кислоти і антиоксиданти, які допомагають підтримувати здоров'я шкіри й зменшити запальні реакції.
  • Глюкозамін і хондроїтин в кожній формулі допомагають підтримувати здоров'я хрящів і суглобів собак.
  • Усі корми Nutra-Nuggets є повноцінними і збалансованими, і повністю забезпечують вашого вихованця необхідним йому харчуванням.

Немає товарів

Вгору