Джо Маркхем був власником чудового пса Фріца, якого він дуже любив. Але водночас Фріц доставляв Джо масу турбот, тому що своїми сильними щелепами просто знищував іграшки та предмети домашнього вжитку. Улюбленими іграшками Фріца були камені, палиці та інші шкідливі предмети. В результаті його зуби почали стиратися.

Безліч намагань виправити руйнівну звичку пса гризти все підряд були безрезультатними. Одного разу Джо ремонтував свій Фольксваген і кинув на землю деталь від підвіски буса. Нарешті, Фріц знайшов те, що йому подобалося більше каменів! Приємна пружність при жуванні, нерозгризаєма гума — пес просто фанатів від гумової деталі у формі сніговика.

Так, в 1970 році було покладено початок виробництву надміцних іграшок для собак KONG.

іграшки конг для собак

Зуби й щелепи собак створені спеціально сильними й міцними, щоб їх дикі предки могли вижити. І хоча сьогоднішніх собак регулярно годують, інстинкти мисливця все ще живуть в них. Міцні гумові іграшки KONG були створені як раз для того, щоб задовольнити природний інстинкт і навчити тварин правильній жувальній поведінці.

► Весь асортимент іграшок Kong

Хоча всі собаки мають природні жувальні інстинкти, але кожна з них виражає їх по-різному зі своїм власним стилем жування. Саме тому були розроблені кілька формул гумових іграшок KONG, здатних задовольнити всі індивідуальні особливості в жуванні. Можливо, ви знайомі з яскраво-червоною іграшкою KONG Classic, але є ще три формули, забарвлених в різні кольори для легкої ідентифікації.

KONG Puppy. Найкраще підходить при прорізуванні зубів

На додаток до жувальних інстинктів у цуценят є більше причин для жування: 28 молочних зубів ріжуться крізь ясна. Як і у людей, це може викликати біль і дискомфорт. Жування допомагає полегшити біль. Рожевий і синій KONG мають досить м'яку структуру, яка підходить для ніжних ясен цуценяти. Але водночас досить міцні, щоб протистояти його гострим зубам.

конг іграшки для цуценят

KONG Classic. Підходить собакам із середньою жувальною поведінкою

Після приблизно 9 місяців використання іграшок KONG Puppy більшість собак готові перейти до яскраво-червоної класичної іграшки KONG. Більш тверда і щільна, KONG Classic розроблена для зубів дорослих собак і задовольняє потреби в жуванні більшості тварин. Завдяки еластичному матеріалу і формі сніговика собаки просто обожнюють її жувати і гризти.

KONG Extreme. Призначені для собак, які швидко знищують свої іграшки

У собак, що гризуть все навколо, сильні щелепи. Вони здатні знищити більшість іграшок перш ніж ви встигнете викинути упаковку. Для них KONG розробила надміцну гумову модель — чорний KONG Extreme. Створена спеціально для надсильних щелеп, KONG Extreme досить міцна, щоб витримувати сильні зуби, але при цьому досить пружна, щоб зробити приємність від жування.

Іграшки KONG ClassicKONG ExtremeKONG Puppy — стали класикою серед іграшок для собак. Вони цілком задовольняють інстинктивні потреби собак жувати і грати.

kong суперміцні іграшки для собак

За 50 років існування бренду, асортимент іграшок KONG значно розширився. Тепер домашнім вихованцям доступні кумедні м'які іграшки з матеріалів різної щільності і текстури, гумові м'ячі, гантельки і кільця. Кожна іграшка KONG урізноманітнює життя вашого улюбленця, а ваші спільні ігри з собакою зміцнюють зв'язок і покращують настрій!

► Весь асортимент іграшок Kong