Поспішаємо представити новинки: канадський холістик корм для собак і кішок GO!, який припав до смаку багатьом домашнім улюбленцям, тепер в новій упаковці та з новою назвою, що відображає призначення корму.

Формули кормів Go! Solutions SKIN + COAT CARE - Турбота про шкіру і шерсть з м'ясом ягняти, лососем і з куркою містять у своєму складі незамінні жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, сприятливо впливають на здоров'я шкіри й шерсті, а також інших важливих систем і органів, таких як серцево-судинна система, хрящі та суглоби, функція зору.

Лінійка кормів Go! Solutions SENSITIVITIES ідеальна для тварин з чутливим травленням, тому що містить тільки одне джерело білка: ягня, лосось, качка або індичка, і не містить зернових. Натуральні пробіотики й пребіотики в складі корму допомагають сформувати та підтримувати сприятливе середовище для розвитку в шлунково-кишковому тракті корисних бактерій, що забезпечують роботу травної системи, здоров'я шлунка і міцний імунітет.

І абсолютна новинка в асортименті — беззернові корми Go! Solutions CARNIVORE з м'ясом ягняти і дикого кабана, та з лососем і тріскою для собак і кішок, які надають перевагу м'ясу у своєму раціоні, нагадуючи нам, що вони справжні хижаки.

► Сухий корм GO! Solutions для кошенят і кішок
► Сухий корм GO! Solutions для собак і цуценят

Кожна формула корму Go! Solutions підходить для застосування тваринам на всіх стадіях життя: для цуценят, дорослих собак, кошенят і дорослих кішок, а також для літніх тварин. Виключно високоякісні інгредієнти забезпечують собак і кішок усіма поживними речовинами, необхідними для росту, розвитку і підтримки здоров'я на високому рівні.

канадський холістік корм Go!  - Гоу!